Přeskočit na hlavní obsah

Vaše tisková sada

Möbelix otevřel dočasnou prodejnu v Praze a novou v Pardubicích

Nová pražská prodejna nábytkářského řetězce Möbelix dočasně nahradí tu stávající, která bude kvůli celkové rekonstrukci do poloviny příštího roku uzavřena. I provizorní obchod se bude nacházet v Kolbenově ulici ve Vysočanech. Novou prodejnu Möbelix otevřou i v Pardubicích.

Dočasný pražský obchod pro veřejnost otevře 26. července. Provizorní prodejna bude mít k dispozici i skladové prostory, které zároveň poslouží jako výdejní místo. „Při zajištění této prodejny byl prvořadým hlediskem zákazník. Výběrem stejné lokality jsme zajistili, že ho dočasný přesun prodejny nijak neovlivní,“ řekl Ondřej Titz, konzultant pro nákupní parky ze společnosti Cushman & Wakefield, která nové prostory zprostředkovala. Zákazníci si od července mohou nově vyzvednout svůj nákup i v pražských Zdibech (foto)– v hale společnosti P3, která prostory maloobchodnímu řetězci pronajala.

„Nově zrekonstruované prostory pak plánujeme otevřít v první polovině příštího roku. Zákazníkům nabídnou zcela nový koncept zážitku z nakupování, který odpovídá nejnovějším trendům na trhu. Do té doby jim budou k dispozici prostory ve stejné lokalitě,“ říká Marina Skoro, manažerka nákupních parků a logistiky pro Českou republiku a Slovensko ve společnosti Möbelix. Rekonstruovaná prodejna bude mít i nové skladové prostory včetně výdejních míst pro zákazníky.

Möbelix v současnosti provozuje více než sedmdesát poboček v pěti zemích – v Rakousku, České Republice, Maďarsku, Chorvatsku a na Slovensku. V České republice má kromě dvou pražských prodejen také obchody v Liberci, Ústí nad Labem, Českých Budějovicích, Ostravě, Zlíně, Plzni, Olomouci, Brně a novou prodejnu v Pardubicích.

Původní tlačová zpráva byla uverejněna zde: http://www.zboziaprodej.cz/2017/06/30/mobelix-otevrel-docasnou-prodejnu-praze-novou-pardubicich/