Přeskočit na hlavní obsah

Vaše tisková sada

Möbelix dočasně uzavře prodejnu v pražské Kolbenově, přestaví ji

Rakouský prodejce nábytku Möbelix otevře v červenci novou prodejnu v Praze v ulici Kolbenova. Nová pražská prodejna dočasně nahradí tu stávající, která bude z důvodu celkové rekonstrukce na několik měsíců uzavřena. Nové prostory zprostředkovala realitně poradenská společnost Cushman & Wakefield.

„Původní prodejna ve Vysočanech dočasně ukončí svůj provoz k 31. červenci. Nově zrekonstruované prostory pak plánujeme otevřít v první polovině příštího roku. Zákazníkům nabídnou nový koncept zážitku z nakupování, který odpovídá nejnovějším trendům na trhu. Do té doby jim budou k dispozici prostory ve stejné lokalitě,“říká Marina Skoro, manažerka nákupních parků a logistiky pro Českou republiku a Slovensko ve společnosti Möbelix.

Nové skladovací prostory Möbelixu ve Zdibech

Provizorní prodejna o výměře 1.812 metrů čtverečních bude mít k dispozici i nové skladové prostory o celkové rozloze 3.853 metrů čtverečních, které budou zároveň sloužit jako výdejní místo pro zákazníky. Ti si od července mohou nově vyzvednout svůj nákup také ve Zdibech, v hale společnosti P3, která prostory maloobchodnímu řetězci pronajala. Kromě Prahy se nové skladové prostory spolu s novou prodejnou otevřou také v Pardubicích.

Nábytkářský řetězec Möbelix má v provozu přes 70 poboček v pěti zemích, a to v Rakousku, Česku, Maďarsku, Slovensku a Chorvatsku. Pracuje pro něj přes 280 zaměstnanců. V Česku má prodejny v Liberci, Ústí nad Labem, Českých Budějovicích, Ostravě, Zlíně, Plzni, Olomouci, Brně, dvě v Praze a novou prodejnu v Pardubicích. Spolu s řetězcem XXX Lutz, který nedávno otevřel novou prodejnu v Brně, patří pod firmu XLMX.

Autorka: Zuzana Semerádová

Zdroj: https://retailek.mediar.cz/2017/06/29/mobelix-docasne-uzavre-prodejnu-v-kolbenove-bude-ji-prestavovat/