Přeskočit na hlavní obsah

Vaše tisková sada

Bitva o polštářky a fronty u pokladen: V Českých Budějovicích se otevíral nový obchod

Nervozita, přeplněné košíky zbožím a dlouhé fronty stovek zákazníků u pokladen. Tak to vypadalo po otevření Möbelixu v Českých Budějovicích.

Situace v obchodě byla v jednu chvíli taková, že musel být dokonce otevřen speciální východ. Přitom jen čtvrt hodiny před otevřením vypadalo vše v poklidu. Před vchodem stály přibližně dvě stovky zákazníků. S letáky v ruce trpělivě čekaly na devátou. Po otevření se lidé rozprchli mezi regály a začala mela. Zatímco přicházeli noví a noví zákazníci, ostatní hledali vybrané zboží.

Ženy různého věku se nejvíc tísnily u polštářů, polštářků, povlečení a sedáků. Během pouhých osmi minut zmizely z kontejneru nejlevnější za pár desetikorun. Prodavačky nestíhaly doplňovat.„Chtěla jsem kávový a jídelní servis, který jsem si vybrala z letáku. Ale už byl fuč. Sešlo se nás před regálem několik, zboží už podle prodavačky nebylo ani na skladě,“ vyprávěla zákaznice Věra Vrbová. Na dračku šly třeba mopy, rohožky, hliníkové schůdky a dětské koberečky.

Zdroj: https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/453194/bitva-o-polstarky-a-fronty-u-pokladen-v-ceskych-budejovicich-se-oteviral-novy-obchod.html